ישי אוזן שיווק ביצים

נוזל ביצים חלמון וחלבון

כל ביצה עשויה מחלבון ומחלמון. החלבון הוא החלק הלבן בביצה, והחלמון הוא החלק הצהוב בביצה. אגב, שיטה טובה לזכור זאת היא באמצעות משחק המילים – חלבון – אשר מזכיר את המילה חלב – והחלב לבן, כמו החלבון. שני חלקים אלו מיועדים לשימושים שונים, כאשר מפרידים ביניהם, ואת זאת יודע כל טבח חובב ומקצוען.

בחלבון אנו משתמשים בעוגות גבינה, להכנת קצפת, להכנת מרנג ולמתכונים טעימים וכשרים של חג הפסח.

בחלמון נשתמש בדרך כלל להכנת רטבים למיניהם, להכנת מיונז (מיונז ביתי הוא אחד המאכלים הטעימים!), גלידות למיניהן וגם מוסים שונים.

אם עליכם להכין מאכל מסוים שמצריך מכם 5 חלבונים לצורך העניין, כמו למשל עוגת מרנג כלשהי, אתם בהחלט יכולים להפריד את החלבונים, לשמור את החלמונים בצד ולהמשיך הלאה. אבל מה קורה אם אתם בעלי מסעדה שמכינה 20 מרנגים בשבוע? להפריד את הביצים לא נשמע כ"כ ריאלי עכשיו, נכון? 

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. החברה שלנו עוסקת מאז הקמתה, מזה למעלה מ-40 שנה, בשיווק ואספקת ביצים טריות, ביצים מפוסטרות, וכמובן גם נוזלי ביצים, חלמונים וחלבונים. אצלנו תוכלו לרכוש כמויות גדולות של נוזלי ביצים טריות, חלבונים לחוד וחלמונים לחוד, ולהיות בטוחים שאתם בוחרים בספק המשובח ביותר לתחום שיווק ואספקת ביצים. אצלנו תוכלו לרכוש גם נוזל ביצים מעורב, אשר מכיל חלמון וחלבון גם יחד.

נוזל חלבון

מסתבר שלא רק מסעדות אוהבות לקבל נוזל חלבון מופרד. החלבון, בשל היותו בעל תכונות בריאותיות בולטות, פופולארי ביותר בקרב ספורטאים ובקרב אלו שתזונתם מורכבת בעיקר מחלבונים. לנוזל חלבון שלנו יש יתרונות רבים. ראשית כמו שציינו, הוא חסכוני ומאפשר להשתמש בנוזל המיועד בלבד, מבלי לבזבז את החלמון. שנית, נוזל חלבון הינו מצוין להתפתחות של ילדים וכחלק מתהליך הגדילה שלהם. גבר חשוב לא פחות, נוזל הביצים שלנו, החלמון והחלבון, עוברים תהליך פיסטור מקצועי ביותר, אשר גורם לניקיון טוטאלי מחיידקים בכלל ומחיידק הסלמונלה בפרט. החלבון מסייע במתן הרגשה של נמרצות, אנרגיה ושובע לגוף, ובכך עוזר לנו לדלל את כמות הפחמימות הריקות, אשר בואו נודה, הן עיקר הקושי שלנו לרדת במשקל..

Call Now Button